APICOLD propo nosní sprej

APICOLD propo nosní sprej

Isotonický roztok na zvlhčení a čištění nosní sliznice.

Zdravotnický prostředek

Proč APICOLD propo?

Izotonický roztok mořské vody ve formě nosního spreje normalizuje funkci nosní sliznice přirozeným způsobem.

3 Jemně rozptýlený izotonický roztok umožňuje působení na celém povrchu nosní sliznice.

Zajišťuje přirozené pH a hydrataci nosní sliznice, a zároveň rozpouští suché nečistoty nahromaděné na sliznici, čímž ulehčuje dýchání.

Doporučuje se na sinusitidu a infekční rýmu, při příznacích alergické rýmy a nachlazení. Pro každodenní hygienu nosní sliznice u dětí a dospělých. Při pobytu v klimatizovaných místnostech a vystavení se prachu a škodlivým vlivům ovzduší

Najdete nás v online lékárnách

Apicold propo najdete i ve více než pěti stovkách kamenných lékáren v České republice.

Velikost balení a dávkování

baleni
VELIKOST BALENÍ

objem 30 ml

vhodnepro
VHODNÉ PRO

děti od 4 let a dospělé

davkovani
DÁVKOVÁNÍ

dle potřeby

Složení

Voda, chlorid sodný (mořská sůl), extrakt propolisu.

Více informací naleznete v příbalovém letáku »


Blahodárná cesta k bylinkám minulosti

Zdravotnické prostředky Apicold obsahují přírodní složky, které na nemoci ordinovaly už naše babičky. Moderní doba si však žádá rychlé a účinné přípravky, které nám pomáhají s nepříjemnými zdravotními obtížemi. Zánět či nepříjemné dráždění v krku nebo rýma, postihuje každoročně většinu populace.

V nepřeberné nabídce všech výrobků na trhu je občas těžké se zorientovat, proto bychom se měli soustředit na jednoduchá složení, která obsahují účinné a osvědčené přírodní složky. Imunitu je důležité posilovat zdravým životním stylem, odpočinkem, dostatkem pohybu a pitného režimu, dostatečným přísunem vitamínů a minerálů v těle. Pomoci nám také mohou doplňky stravy.

Pokud nemoc, i přes veškerou snahu propukne, není v této uspěchané době čas hledat informace o účinných bylinkách, dlouze se o ně starat a pěstovat, abychom si zajistili kvalitní suroviny a následně je zpracovávat do požadovaných způsobů užití. Je nutné jednat rychle, vrátit se do běžného zdravého života a sáhnout nejlépe po produktech, které jsou osvědčené a šetrně se získávají přímo z přírody.

Na zvlhčení nosní sliznice APICOLD propo NOSNÍ SPREJ a na zklidnění zánětu krku APICOLD ÚSTNÍ SPREJ.

Před použitím zdravotnického prostředku si pečlivě přečtěte návod k použití.


1 Data on file 2021
2 RECOMMENDATIONS OF THE INDEPENDENT HEALTH PROTECTION INSTITUTE Acute sinusitis, Prof. dr hab. n. med. Dariusz Jurkiewicz, Warsaw, 2019
3 Návod k použití APICOLD propo - nosní sprej